Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní lítání a další odpoledne na cvičáku

5. 10. 2008

Jupíííí! Dneska byl ale báječný den. Tak za prvé: svítilo sluníčko a bylo teploučko - tak akorát na lítání. A za druhé - byl jsem na cvičáku.

Paničku jsem vytáhl trošku později - teda podle mně. Podle ní v půl 8  - a to je na neděli brzy :-) Na poli jsme samozřejmě byli sami, ale naštěstí se tam za chvilinku objevil Ken.Krásně jsme se spolu vylítali. Panička už chtěla jít domů, jenže z ničeho nic se začali objevovat další a další psi (nejspíš všechny vytáhlo sluničko). Vypadalo to jako na cvičáku. Všichni jsme se nádherně vyřádili a páníčkové si krásně popovídali. Samozřejmě o nás, že? Však jsme se doma objevili až po deváté hodině. Panička si myslela, kdoví jak nejsem unavený, ale já  hned bafnul tenisák, a chtěl jsem, aby mi ho kdokoliv házel a já mohl lítat po bytě. Jsem prostě nezmar :-)

Odpoledne se jelo na cvičák. Panička říká, že se jí tam líbí a já to musím potvrdit.Mně taky. Hlavně ty přestávky, kdy máme volno a můžeme se honit a vzájemně poznávat. Samozřejmě jsem zase zlobil se štěkáním. I když prý to bylo o něco lepší než minule. Prostě mi to nedá a musím vše náležitě komentovat. (je ale zajímavé, že štěkám jinak opravdu málo - třeba když se perou doma papouchové nebo činčily, nebo když mám radost z házených míčků,)

Dneska jsme si zkusili i nějaké překážky - skákat umím, na kladině se nebojím, áčko tady zvládnu, ale tunel... tak ten jsem viděl poprvé v životě a hned se mi zdál podezřelý. Panička mně tam navedla, hodila dovnitř piškůtek, já tam za ním vlezl a cvičitelka si čapla za mnou, abych nevycouval. Nezbývalo mi  nic jiného, než prolézt na druhou stranu. Zatím nevím, jestli se mi v tunelu bude líbit.

Ještě musím napsat, co bylo v autobuse, když jsme jeli na cvičák. Paničky seděly naproti sobě na čtyřce a já stál mezi nimi opřený bokem o sedačku. Přistoupila nějaká "dáma" a afektovaně a zhnuseně zakřičela:"Ježíšmarjá, tady je pes!!! a na sedačce!!" Na to jí panička odpověděla, ať se líp podívá, že stojím na zemi. "To je jedno, opírá se o sedačku a to je jako by na ní byl". - vedla si paní svou. Na to jí ještě panička odsekla, že jsem čistější než leckterý bezdomovec a jezdím i za 26 Kč jízdenku. 

fotky na http://oskar-seltie.rajce.net/5.10._08_-_na_louce_a_na_cvicaku